Wielka loteria jubileuszowa w Selgrosie

370 tys. zł - to łączna pula nagród w rozpoczynającej się loterii zorganizowanej z okazji 21 lat Selgros Cash&Carry w Polsce. Na tych, którzy wezmą udział w zabawie czekają nagrody związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018, takie jak piłki, koszulki czy bony towarowe.

360 replik piłki meczowej World Cup Russia 2018, 450 koszulek z oficjalnym logo Mundialu oraz ponad 14 tysięcy bonów towarowych czeka na klientów, którzy między 14 czerwca a 11 lipca zrobią zakupy w halach Selgros Cash&Carry w całej Polsce za minimum 250 zł.

Wraz z paragonem otrzymają oni kupon, który należy zeskanować w specjalnym terminalu. Jeśli na ekranie ukaże się napis Bon 20, Bon 50, Bon 100, Bon 200, Bon 500, Bon 750, Piłka lub Koszulka, oznacza to, że klient jest uprawniony do odbioru wylosowanej nagrody.

– Jesteśmy bardzo dumni z tego, że Selgros Cash&Carry może pochwalić się aż dwudziestojednoletnią obecnością na polskim rynku. Poprzez loterię, chcemy zachęcić naszych klientów do wspólnego świętowania oraz kibicowania – mówi Cezary Furmanowicz, dyrektor marketingu Selgros Cash&Carry i Transgourmet.

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć samoobsługowych hal handlowych, oferująca pełne zaopatrzenie pod jednym dachem dla osób prowadzących działalność gospodarczą, klientów z branży HoReCa oraz indywidualnych. Selgros ma 18 hal handlowych w całej Polsce, zlokalizowanych w: Białymstoku, Bytomiu, Gdańsku, Gliwicach, Lublinie, Łodzi (2 hale), Katowicach, Krakowie, Poznaniu (gdzie mieści się także Centralne Biuro Firmy), Radomiu, Szczecinie, Warszawie (4 hale) i we Wrocławiu (także 2 hale) oraz centrum logistyczno-magazynowe Transgourmet zlokalizowane w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą.

Selgros Cash&Carry jest marką spółki Transgourmet Polska, która z kolei jest częścią międzynarodowego holdingu zajmującego się hurtową sprzedażą produktów żywnościowych. Udziałowcem Transgourmet Holding SE jest COOP - druga co do wielkości w Europie szwajcarska grupa handlu artykułami spożywczymi.

Katarzyna Pierzchała 5524 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.