Tesco podwyższa płace

Sieć poinformowała pracowników o kolejnych zmianach w planie wynagradzania.

W marcu firma wprowadziła podwyżkę w wysokości 100 zł brutto, zaś od lipca płace pracowników sklepów ponownie wzrosną, średnio o 130  zł.

W wyniku podwyżek minimalne wynagrodzenie dla osób z co najmniej trzymiesięcznym stażem wzrasta do 2600 zł brutto na pełny etat.

Podwyżki otrzymają także pracownicy centrów dystrybucyjnych firmy.

- Od lat stale inwestujemy w płace i świadczenia dodatkowe. Wierzymy, iż zaangażowanie i zadowolenie z pracy przekładają się bezpośrednio na sukces biznesowy firmy – mówi Martin Behan, dyrektor zarządzający Tesco Polska.

W 400 sklepach, centrach dystrybucji i biurach sieci pracuje łącznie ok. 24 tys. osób. Pracownicy objęci są  programem świadczeń pozapłacowych, w skład którego wchodzi m.in. stała 10-proc. zniżka na zakupy, świąteczne karty podarunkowe czy dofinansowanie do zajęć sportowych i pakietów medycznych.

Joanna Hamdan 8697 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }