Pan Pomidor & Co. Pan Groszek & Mięta

Smakuje zarówno na ciepło, jak i na zimno.

Pan Groszek & Mięta to letnia, limitowana edycja zup, kolejna pozycja na liście dań gotowych - „ready to eat” marki Pan Pomidor & Co.
 
Firma aktualnie, poza trzema sosami, oferuje już 13 zup smakowych: pięć świeżych kremów, pięć zup tradycyjnych oraz trzy egzotyczne zupy świata.
 
Nowość, podobnie jak pozostałe dania marki Pan Pomidor & Co. powstaje z najwyższej jakości naturalnych składników, nie zawiera glutenu, barwników, konserwantów oraz stabilizatorów smaku.
 
Bazę do jej przygotowania stanowią warzywa z wyselekcjonowanych, głównie lokalnych upraw. Walory smakowe i odżywcze zup uzupełnia gama naturalnych przypraw i ziół a świeżość zapewnia tradycyjne pakowanie na gorąco.
 
Pan Groszek & Mięta to idealna propozycja na smaczny i zdrowy posiłek, gotowy do zjedzenia od razu po wyjęciu z lodówki. Zupę można jeść lub pić na zimno lub podgrzać (np. 3-4 minuty w mikrofali przy 850 W). Bazę zupy stanowi zielony groszek z dodatkiem cebuli, ziemniaków, korzenia selera i pietruszki oraz marchewki. Słodycz zielonych strączków wzbogacona została listkami mięty oraz gamą specjalnie skomponowanej mieszanki przypraw.
 
Pan Groszek & Mięta jest zupą z letniej edycji limitowanej Pan Pomidor & Co. Wymaga przechowywania w lodówce w temperaturze od +2°C do +6°C. Waga produktu to 400 g, a sugerowana cena detaliczna - 7,99 zł.
 
Zupy będą w sprzedaży do końca sierpnia w sklepach sieci Carrefour, Piotr i Paweł oraz supermarketach online - Frisco.pl i Polski Koszyk.
 
Joanna Hamdan 8059 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }