Loteria Polomarketu: ponad milion nagród

Rozpoczęcie Mistrzostw Świata w piłce nożnej już 14 czerwca, a w Polomarkecie trwa Mistrzowska Loteria, w której można wygrać m.in. samochód volkswagen Polo, sprzęt rtv i agd, piłki oraz bony zakupowe o wartości 5 zł, 10 zł, 20 zł. Łącznie do wygrania ponad milion nagród.

- Futbolowe Mistrzostwa Świata to wielkie święto piłki nożnej. Dla nas tym większe, że w rozgrywkach po raz pierwszy od 2006 r. weźmie udział nasza reprezentacja – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie. - Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych klientów Mistrzowską Loterię. Chcemy wspólnie z naszymi klientami cieszyć się z gry naszej reprezentacji w tym najważniejszym piłkarskim turnieju - tłumaczy.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zrobić zakupy za co najmniej 35 zł lub kupić produkty oznaczone plakatem „Kup – otrzymasz zdrapkę” i odebrać zdrapkę w kasie. Następnie należy sprawdzić, co kryje się pod nią. Jeśli jest to symbol nagrody rzeczowej – można odebrać ją w sklepie, jeśli kod - wystarczy zarejestrować go na stronie www.POLOteria.pl i czekać na losowanie nagrody głównej, którą jest samochód volkswagen Polo. Posiadacze polokarty mogą podwoić swoje szanse na wygraną, wpisując numer karty podczas rejestracji paragonu.

Loteria potrwa do 17 lipca. Losowanie nagrody głównej odbędzie się 20 lipca. Organizatorem loterii jest Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa.

Katarzyna Pierzchała 2683 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }