Coty wspiera sportowców

Firma wraz z marką Adidas, jedną z kluczowych w swoim portfolio, została partnerem programu Zdrowy Sportowiec.

Coty w ramach swojej strategii odpowiedzialności społecznej aktywnie walczy z uprzedzeniami i dyskryminacją w szczególności w zakresie niepełnosprawności i płci.

W tym celu firma zainicjowała współpracę z organizacją Olimpiady Specjalne Polska, która już od pięćdziesięciu lat daje osobom z niepełnosprawnością intelektualną możliwość rozwoju społecznego i sportowego, przeżywania emocji, akceptacji i szacunku, przekraczania własnych możliwości poprzez sport.

Wsparcie Coty w ramach XI Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które odbyły się w miniony weekend to już kolejny projekt, który Coty realizuje wspólnie z organizacją. Tym razem firma wraz z marką Adidas, jedną z kluczowych w swoim portfolio, została partnerem programu Zdrowy Sportowiec.

Ponadto z początkiem tego roku Coty wraz z organizacją Global Citizen (https://www.globalcitizen.org/en/) zainicjowało program "We Stand For You", który ma na celu walkę z  uprzedzeniami, dyskryminacją i stereotypami stojącymi na drodze do swobodnego wyrażania siebie. W ramach tej współpracy pracownicy Coty na całym świecie mogą wspólnie, jednym głosem prowadzić kampanię mającą na celu zmianę postaw społecznych, angażując się w aktywacje online oraz biorąc udział w różnego rodzaju aktywacjach lokalnych.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }