Otwiera się Lidl w Libertowie

14 czerwca o godzinie 7 przy ul. Góra Libertowska 1A otwarty zostanie pierwszy sklep sieci Lidl w Libertowie. Z wyliczeń handelextra.pl wynika, że będzie to 647 placówka sieci.

Nowy sklep w Libertowie ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1,3 tys. mkw. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało ok. 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7 do 21, w piątki i soboty od 7 do 22, a w niedziele handlowe od 9 do 19. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 90 miejsc parkingowych.

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, energooszczędne oświetlenie LED.

Od czwartku 14 czerwca do niedzieli 24 czerwca wiele artykułów objętych zostanie w sklepie specjalnymi promocjami cenowymi. Z okazji otwarcia zorganizowane zostaną atrakcje dla dzieci m.in. balonowe zoo, malowanie twarzy i kącik plastyczny. Dodatkowo osoby, które odwiedzą Lidla w dniu otwarcia, będą mogły poczęstować się aromatyczną kawą oraz smakołykami z grilla.

 

Katarzyna Pierzchała 2683 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }