Biedronka w rytmie retro

Od 8 czerwca Biedronka oferuje 33 tytuły płyt winylowych topowych zagranicznych artystów. Każda z nich dostępna jest w cenie - 49,99 zł/szt.

Najnowsza oferta płyt winylowych została przygotowana we współpracy z wytwórnią fonograficzną Universal Music Polska. Znalazły się w niej bestsellerowe albumy zagranicznych artystów, reprezentujących różne gatunki muzyczne. Klienci znaleźć mogą wśród nich dwupłytowy album „Use your illusion II” The Guns’n’Roses, uważany za jeden z najlepszych w dyskografii The Rolling Stones album „Some girls” czy „Kill ’Em All” – debiutancki album goszczącej ostatnio na koncercie w Polsce Metalliki.

Fani amerykańskiego rapu i hip-hopu zakupić mogą albumy „Straight Outta Compton” N.W.A. czy „The E.N.D. (The Energy Never Dies)” The Black Eyed Peas. Miłośnikom jazzu sieć proponuje składanki największych przebojów Milesa Davisa czy Krzysztofa Komedy. W ofercie znajdują się także albumy jak: „Legend” Boba Marleya, „McCartney II” Paula McCartneya, „After The War” Garrego Moora, „Labyrinth" Davida Bowiego i Trevora Jonesa. Nie zabraknie również popularnych, wydanych w zeszłym roku „Wonderful Wonderful" The Killers i „Evolve" Imagine Dragons. Płyty będą dostępne do 21 czerwca br. lub do wyczerpania zapasów. Oferta jest dostępna w wybranych sklepach.

– Polacy pokochali winyle, dlatego ponownie przygotowaliśmy dla nich wyjątkową ofertę. Po raz kolejny dzięki współpracy z największą w kraju firmą fonograficzną – Universal Music Polska – proponujemy kultowe albumy zagranicznych artystów w atrakcyjnej cenie. Wśród dostępnych tytułów z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam na muzyczne łowy! – mówi Beata Szymanowska, kupiec odpowiedzialny za ofertę płyt winylowych w Biedronce.

Płyty winylowe dostępne są w sklepach sieci Biedronka od 2016 roku w ramach regularnie powracających akcji czasowych.

Magdalena Weiss 1776 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }