Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Polska w limitowanej edycji Heinekena we Francji

Marka wprowadziła właśnie na rynek francuski limitowaną edycję butelek celebrującą bogactwo kulturowe krajów, które ukształtowały jej historię.

Celem najnowszego projektu marki „Le brassage est une richesse” (Warzenie to bogactwo) jest zaprezentowanie kulturowego miksu artystów z całego świata, ich historii oraz różnorodności. 20 artystów pochodzących z 20 krajów i obecnie mieszkających we Francji zaprojektowało etykietę butelki Heinekena i kultową czerwoną gwiazdę. Każda z nowych etykiet zawiera symboliczne elementy kraju, który reprezentuje. 

Polskę w limitowanej edycji Heinekena reprezentuje Marta Orzeł, ilustratorka obecnie mieszkająca w Nantes. Etykieta przez nią stworzona swoim ażurowym wzorem nawiązuje do wycinanek ludowych, a przezroczysta folia nadaje projektowi nowoczesnej estetyki. Jak mówi sama artystka, jej świat - zakorzeniony jednocześnie w tym, co rzeczywiste, i w tym, co oniryczne - całkowicie odpowiada słowom Zao Wou-ki: "Nie warto być oryginalnym, trzeba być wyjątkowym". Te słowa nabierają szczególnego znaczenia, gdy patrzymy na butelki z limitowanej edycji Heinekena, inspirowane polskim folklorem i tradycyjnymi wycinankami.

Wśród projektów znajdziemy prace artystów z Wielkiej Brytanii, Indii, Peru, Rosji, Hiszpanii, Portugalii, Japonii, Szwecji, Belgii, Brazylii, Kamerunu, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Francji, Grecji, Kenii, Nowej Zelandii, Holandii i Wietnamu.

Butelki z limitowanej edycji dostępne są wyłącznie we Francji.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }