Livio to już spora sieć

Właśnie w jej szeregi wstąpił 2300-setny sklep.

Spółka PSH Livio odnotowuje dynamiczny rozwój, w maju pozyskała do sieci 2300-setny sklep "Delikatesy Amber". Jest to 224. sklep wrocławskiego oddziału PSH Livio.

Delikatesy Amber znajdują się w miejscowości Brzezia Łąka. W ich ofercie są między innymi regionalne wędliny i pieczywo od sprawdzonych producentów.

Zdaniem firmy podpisanie umowy franczyzowej przez właścicieli tego obiektu pokazuje, że partnerskie podejście do współpracy jest efektywne dla obu stron. Na sukces niewątpliwie wpływ ma własna dystrybucja w postaci firmy Specjał, której obroty to ponad 1,67 mld zł oraz 8,4 mld zł w sieciach franczyzowych. Łącznie we franczyzach działa ponad 5800 sklepów w sieciach Nasz Sklep oraz Livio. 

Rok 2018 to także jubileusz sieci Livio, która świętuje 20-lecie.

Joanna Hamdan 9090 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }