Castorama z Dorotą Szelągowską

Inspiruje na HGTV.

"Dorota inspiruje" to nowy program, który zwraca uwagę na potrzeby remontowe Polaków oraz pokazuje ciekawe pomysły aranżacyjne. Powstał dzięki współpracy Castorama Polska, Doroty Szelągowskiej oraz HGTV Home & Garden. Jest kolejnym wspólnym przedsięwzięciem popularnej dziennikarki i projektantki wnętrz realizowanym wraz z siecią sklepów DIY/ home improvement.

Premierowe odcinki autorskiego programu "Dorota inspiruje", emitowane są w każdą niedzielę o godzinie 22:00 w kanale HGTV Home & Garden. Dorota Szelągowska pomaga w nich zwyczajnym rodzinom w rozwiązywaniu najczęstszych problemów, jakie mają z domową przestrzenią. Korzystając z produktów i profesjonalnego wsparcia doradców Castoramy prowadząca wraz ze swoją ekipą wykonują metamorfozy wybranego pomieszczenia.

Castorama i Dorota Szelągowska w programie wspólnie udowadniają, że dzięki dobrym chęciom i nawet przy niewielkim budżecie można urządzić praktyczne, wygodne i spójne stylistycznie wnętrze. Każdy z odcinków "Dorota inspiruje" pełen jest prostych i pomocnych porad w tym zakresie.

W ramach całej serii programu „Dorota inspiruje” planowana jest emisja 8 odcinków. Ostatni z nich zostanie zaprezentowany na antenie HGTV Home & Garden w lipcu tego roku. Następnie program trafi do ramówki głównego kanału TVN.

Współpraca Castoramy z Dorotą Szelągowską ma wielowymiarowy charakter. Dotychczas dziennikarka i projektantka wnętrz promowała już loterię urodzinową sieci, w której główną nagrodą była przeprowadzana przez nią metamorfoza mieszkania. Wizerunek prowadzącej nowy program pojawia się również w nowych katalogach produktowych Castoramy, w których udziela ona porad i przedstawia swoje projekty. Dorota Szelągowska angażuje się też w działania wspierające sieć w mediach społecznościowych.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }