Posnania przyjazna rodzinom

Wielkopolskie centrum handlowe zostało uznane za jeden z najlepszych obiektów dostosowanych do potrzeb rodzin z dziećmi.

Na podstawie badania przeprowadzonego przez Colliers International, w ośmiu największych aglomeracjach handlowych w kraju, Posnania została uznana za najbardziej przyjazny rodzinom obiekt handlowy w Wielkopolsce.

Analiza składała się z trzech elementów – inspekcji obiektu, wywiadów z zarządcami i właścicielami wybranych centrów handlowych oraz ankiet wśród grupy 1 000 mieszkańców wybranych ośrodków miejskich mających dzieci w wieku do lat 12 i regularnie odwiedzających galerie handlowe.

– To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby dostosować naszą ofertę do potrzeb rodzin z dziećmi. Dzięki wyjątkowym wydarzeniom, szerokiej kolekcji marek rodzinnych oraz dedykowanym usługom dodatkowym jesteśmy liderem rynku – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii.

Od 1 czerwca klienci Posnanii mogą korzystać z powiększonej strefy rodzinnego parkowania. Obecnie to 43 dedykowane miejsca parkingowe, zlokalizowane bezpośrednio przy wejściu do budynku. Są szersze, dzięki czemu łatwiej jest wypakować i zapakować wózek dziecięcy oraz zakupy.

– To tylko jedno z istotnych udogodnień dla rodzin z dziećmi, jakie oferuje Posnania. Naszym wyróżnikiem jest dedykowana strefa dla najmłodszych z interaktywnym placem zabaw oraz unikalna przestrzeń Home Sweet Home, pełna książek, kolorowanek i zabawek – wymienia Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. – Do dyspozycji klientów mamy także nieodpłatne wypożyczenie wózka spacerowego oraz opaski tożsamości dla dzieci, przestronne pokoje rodzinne czy możliwość zorganizowania urodzin oraz opieki nad dziećmi – dodaje.

Posnania to również jedno z najbardziej przyjaznych miejsc dla rowerzystów w regionie. Wokół obiektu powstało ponad 6 km ścieżek rowerowych, a wszyscy miłośnicy jednośladów mogą korzystać z zadaszonych parkingów rowerowych, szatni i suszarni dedykowanej rowerzystom oraz dwóch samoobsługowych punktów serwisowych. Nowością jest podziemny, monitorowany, parking rowerowy na 20 miejsc, którego inauguracja odbędzie się tuż przed 4. edycją największej miejskiej imprezy rowerowej organizowanej przez Posnanię – Posnania Bike Parade. W sąsiedztwie Posnanii znajduje się również stacja roweru miejskiego.

Katarzyna Pierzchała 2561 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }