Michał Jaszczyk dyrektorem generalnym i prezesem zarządu PepsiCo Polska

Zastąpił na tym stanowisku Pawła Gurgula, który rozpoczął pracę w Hortexie.

Z dniem 1 czerwca Michał Jaszczyk został dyrektorem generalnym i prezesem zarządu PepsiCo Polska.

Przez ostatnie trzy lata zarządzał sprzedażą produktów z oferty PepsiCo w Polsce, ale w branży FMCG działa od ponad dekady. Pod jego przewodnictwem PepsiCo zrealizowało w Polsce szereg istotnych projektów i inicjatyw, m.in. z obszaru systemów sprzedaży, zarządzania przychodami, efektywności działań trade marketingowych oraz rozwoju marek spożywczych. Dał się także poznać jako inspirujący lider, który dba o rozwój talentów.

- Objęcie stanowiska dyrektora generalnego i prezesa zarządu PepsiCo Polska jest dla mnie wyróżnieniem oraz wyzwaniem. Wierzę, że moje dotychczasowe doświadczenie pomoże mi w realizacji ambitnych planów firmy dotyczących polskiego rynku, który jest bardzo ważny dla PepsiCo. Mamy tutaj bardzo dobrą pozycję, dzięki udanej współpracy z klientami oraz naszym znanym markom słonych przekąsek i napojów, które lubią polscy konsumenci – powiedział Michał Jaszczyk, dyrektor generalny i prezes zarządu PepsiCo Polska.

Michał Jaszczyk będzie raportował do Christophe'a Guillé, starszego wiceprezesa PepsiCo na Europę Centralną i Bałkany. 

Paweł Gurgul, którego Michał Jaszczyk zastąpił na stanowisku przeszedł do Hortexu.

Joanna Hamdan 8697 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }