Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Aperol Bus rusza w letnią trasę

Charakterystyczny, pomarańczowy foodtruck odwiedzi największe miasta i najważniejsze festiwale muzyczne by serwować kultowy Aperol Spritz.

Pomarańczowy bus marek Aperol i Gancia, poza serwowaniem najpopularniejszego drinka tego sezonu, czyli Aperol Spritz, promować będzie także kulturę aperitivo. Jest to tradycja luźnych spotkań w gronie przyjaciół, przy kieliszku lekkiego alkoholu i stole suto zastawionym przekąskami.

W pomarańczowej strefie Aperol Busa każdy będzie mógł zasmakować życia w iście włoskim stylu: przy muzyce, grach i najmodniejszym, włoskim drinku Aperol Spritz. W tym sezonie poza Aperol Busem będzie można spotkać również specjalnie przygotowany, rowerowy bar.

Wizyta Aperol Busa i rowerowej strefy barowej będzie okazją do sprawdzenia, dlaczego Aperol Spritz jest jednym z najpopularniejszych drinków w Europie.

Szczegóły na https://www.facebook.com/aperolpolska.

Joanna Hamdan 13830 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.