Smerfy w Galerii Gniezno

Spotkanie z niebieskimi przyjaciółmi odbędzie się 26 maja.

Laboratorium Papy Smerfa, kącik Smerfusia i kraina ozdób Smerfetki, a oprócz tego spotkania z Ważniakiem – te wszystkie atrakcje łączące zabawę, sztukę i edukację, będą czekały na najmłodszych w Galerii Gniezno. 

Wioska smerfów będzie się składać z kilku stref, a w każdej z nich zostaną przygotowane specjalne stanowiska z atrakcjami dla dzieci i młodzieży. Ważniak przywita uczestników i zaprosi do wykonania pamiątkowych zdjęć. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 18:00.

Każdy mały uczestnik będzie miał szansę wyruszyć w pełną przygód wyprawę do Wielkiej Zaginionej Smerfowej Wioski (zaaranżowanej w przestrzeni Centrum Handlowego), w której dzieci będą miały okazję zdobywać różne sprawności, a także korzystać z atrakcji multimedialnych.

Na terenie wioski (laboratorium Papy Smerfa, Ozdoby Smerfetki, Kącik Smerfusia) dzieci zdobywać będą sprawności Super-Smerfa. Każde stoisko to nowe wyzwanie i nowa okazja do zabawy połączonej z nauką. Na stosiku Papy Smerfa dzieci poznają tajniki fizyki i chemii. W strefie Ozdób Smerfetki będą miały okazję zmierzyć się ze smerfnymi grami i wykazać sprawnością fizyczną oraz refleksem. W Kąciku Smerfusia, czyli w strefie dla najmłodszych uczestników, pod okiem animatora, Smerfusie będą mogły również wziąć udział w smerfastycznej zabawie.

W czasie trwania każdej z imprez dzieci będą mogły wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami.

Joanna Hamdan 14024 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.