Mistero Milano. Lakiery hybrydowe

Manicure w słodkim wydaniu.

W gamie kolorystycznej lakierów hybrydowych Mistero Milano pojawiły się 3 nowe odcienie: Tip Top, Chwila na lila i Fiolet mi w głowie.

Lakiery hybrydowe Mistero Milano najlepiej współpracują z bazami –szczególnie z innowacyjną bazą Flexi. Jest to produkt nowej generacji, a jej formuła to efekt wielomiesięcznych badań i testów. Dzięki temu udało się stworzyć lakier, który dopasowuje się do elastyczności naturalnej płytki. Tworzy z nią jedną całość, dzięki czemu jest nieprawdopodobnie trwały i przyczepny, nawet do kilku tygodni. Lekko gęsta konsystencja pozwala na pewną aplikację bez obawy o zalanie skórek. Baza Flexi pozwala na delikatne przedłużanie paznokci, jak również nadaje się do metody kombinowanego manicure.

Produkty dostępne sa na www.misteromilano.pl oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży.

Joanna Hamdan 7926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }