Orkla Care. Dermika Age & Spot Intelligence

Metamorfoza cery z przebarwieniami.

Nowością pod marką Dermika jest seria kosmetyków Age & Spot Intelligence przeznaczona dla kobiet z cerą skłonną do przebarwień, z widocznymi zmarszczkami.

Inteligentne składniki kremów sprawnie identyfikują zmiany na skórze – przebarwienia oraz zmarszczki i efektywnie je wymazują, odmładzając wygląd skóry. Ograniczają nadprodukcję melaniny. Chronią przed fotostarzeniem – dwa kremy na dzień zapewniają zaawansowaną ochronę przed szerokim spektrum szkodliwego promieniowania: UVA + UVB + IR + HEV.

Odbudowują mapę starzenia przywracając cerze młodość i jednolity koloryt.

W skład linii Dermika Age & Spot Intelligence wchodzą: krem nawilżający SPF 15 przeciw zmarszczkom i przebarwieniom na dzień, krem naprawczy redukcja zmwrszczek i przebarwień na noc, ujędrniający krem-serum intensywna depigmentacja na dzień i na noc oraz krem przeciwstarzeniowy SPF 50 na dzień.

Joanna Hamdan 12883 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.