Fantasia w świecie mody

Tysiące złotych na zakupy w nowym konkursie marki.

Fantasia już po raz drugi przygotowała akcję we współpracy z Answear.com, czyli sklepem internetowym oferującym odzież i akcesoria wielu marek. Od 7 maja do końca czerwca każdy, kto kupi dowolny jogurt Fantasia, ma szansę na wygranie nagród pieniężnych.

Wystarczy kupić dowolny jogurt Fantasia, zachować paragon i odpowiedzieć na jedno pytanie na stronie fantasia.answear.com. Wśród osób, które udzielą odpowiedzi, codziennie jedna wybrana osoba zostanie nagrodzona voucherem o wartości 1000 zł na zakupy w Answear.com. Dodatkowo, jedna osoba ma szansę na wygranie nagrody głównej, czyli aż 15 000 na zakupy w tym sklepie internetowym.
 
Akcja zyska wsparcie marketingowe w postaci reklamy telewizyjnej, działań online oraz w punktach sprzedaży. Dodatkowo, aktywacja będzie komunikowana na stronie partnera, czyli na answear.com. W maju rozpocznie się też współpraca z influencerkami, które poprzez swoje profile na Instagramie będą zachęcać do udziału w konkursie.
 
Za organizację aktywacji oraz przygotowanie materiałów promocyjnych odpowiadają agencje Y&R oraz Labstore. Zakupem mediów zajął się Mediacom.
 
Szczegóły na fantasia.answear.com.
 
Joanna Hamdan 7926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }