Nowy sezon Rusz się z K!

Ponownie rusza sportowy kanał Kubusia na YouTube.

Kubuś znów zachęca wszystkich na YouTube do aktywnego spędzania czasu i sportowej rywalizacji. Ruszył kolejny sezon na kanale – Rusz się z K!

Znani YouTuberzy znów będą mierzyć się w serii ciekawych zadań i udowodnią, że aktywność fizyczna powinna każdemu towarzyszyć na co dzień. Wszystko pod okiem Krzysztofa Golonki z kanału Trenuj z Krzychem, który zadba o najwyższy sportowy poziom wyzwań od Kubusia.

Kanał Rusz się z K! powstał w 2017 roku jako element akcji „Rusz się z Kubusiem”, w ramach której marka aktywizuje najmłodszych i przekonuje o tym, że sport może być świetną zabawą. Sportowa seria została bardzo pozytywnie przyjęta przez widzów, a w kolejnym sezonie z pewnością znów nie zabraknie emocji i sportowej rywalizacji.

Tym razem do boju pod okiem Krzycha z kanału Trenuj z Krzychem staną Cyprian, Mela Modela oraz Marcin i Olek z Vlog 646. Przed nimi pięć wyzwań Rusz się z K! i najbardziej zaskakujące sportowe konkurencje na YouTube: Bubble Football, gaming, tor przeszkód, trampoliny… a na koniec sportowa niespodzianka drużynowa. By śledzić sportową rywalizację, wystarczy zasubskrybować kanał Rusz się z K! i oglądać kolejne odcinki w soboty o 10:00.

Premiera nowego sezonu na kanale Rusz się z K! odbyła się 12 maja – przez kolejne tygodnie widzowie będą mogli kibicować ulubionym YouTuberom rywalizującym w serii sportowych zadań. Tak jak w ubiegłym roku, akcję zwieńczy wielki finał, czyli wspólne wyzwanie. W serii filmów twórcy pokażą, jak z humorem i w ciekawy sposób podejść do codziennej aktywności i świetnie się bawić uprawiając sport.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }