ZM Henryk Kania poszerzają współpracę ze studentami

Spółka nawiązała partnerstwo z Bielską Wyższą Szkołą im. J. Tyszkiewicza.

ZM Henryk Kania poszerzają współpracę ze środowiskiem akademickim.

Po podpisaniu umów o współpracy w 2016 roku z Uniwersytetem Rolniczym we Wrocławiu i UWM w Olsztynie oraz w 2017 z GWSH w Katowicach, Spółka nawiązała współpracę z Bielską Wyższą Szkołą im. J. Tyszkiewicza.

Na inaugurację – rusza konkurs dla studentów wydziału architektury, który potrwa przez cały semestr letni. Zadaniem konkursowym jest wykonanie projektu, którego efekty Spółka będzie mogła wykorzystać w bieżącej działalności handlowej i marketingowej.

Wyłonienie zwycięzców nastąpi w czerwcu. Najlepsi otrzymają nagrody finansowe i rzeczowe.

- Jako polska, rodzinna firma, jesteśmy świadomi tego, jak ważne i potrzebne są dziś działania CSR-owe. Dużą wagę przykładamy do skutecznej realizacji polityki społecznej odpowiedzialności biznesu, w którą doskonale wpisuje się nasz projekt z BWS. Dzięki konkursowi zyskamy wartościowe projekty i inspiracje, a studenci praktyczną wiedzę dotyczącą zapotrzebowania rynku - mówi Dominika Rąba, wiceprezes Zarządu ZM Henryk Kania.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }