Chorten rusza z konkursem

Mlekovita, Kompania Piwowarska, FoodCare, Podravka, Sokołów, Koral, Fortuna, Tchibo, Frito Lay i Van Pur - to producenci, którzy weszli w nową akcję sklepów należących do Grupy.

- Jest to nasz pierwszy projekt, który obejmuje aż tak dużą grupę sklepów z kilku województw. To także forma integracji naszych partnerów przy budowaniu wspólnej marki Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych Chorten – dodaje Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

W konkursie, konsumenci robiąc codzienne zakupy będą mogli wygrać m.in. samochód osobowy Citroën C3, sprzęt elektroniczny oraz nagrody finansowe.

Inicjatywa dotyczy prawie 450 oszyldowanych sklepów współpracujących z Grupą Chorten. Wszystkie sklepy z logotypem dębu zostały oznaczone materiałami promocyjnymi.

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zakupy za minimum 30 zł na jednym paragonie, w tym kupić trzy produkty wybranych marek, takich jak: Tchibo, Podravka, Vegeta, Gellwe, Fitella, Black, Frugo, 4MOVE, Mlekovita, Koral i Bracia Koral, Sokołów, Pysio, Fortuna, Garden, Żubr, Tyskie, Pepsi, Lay’s, Rock Star i Łomża. W sumie do wyboru klienci będą mieli około tysiąca propozycji produktowych, które są uwzględniane w programie.

- Konkursem konsumenckim chcemy zachęcić klientów sklepów Chorten do bardziej regularnych zakupów, nieco zwiększyć wartość ich koszyka i zwrócić uwagę na obecność na naszych półkach szerokiej oferty doskonałych produktów topowych producentów. Zakup wybranych marek będzie dodatkowo premiowany możliwością zdobycia atrakcyjnej nagrody, więc mamy nadzieję, że klienci z zainteresowaniem podejdą do naszego programu – mówi Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten.

Konkurs potrwa od 17 maja do 30 czerwca.

Joanna Hamdan 7926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }