Avenida Poznań z nowym konceptem gastronomicznym

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i podróżnych, centrum handlowe rozbudowało swoją ofertę restauracyjną o całodobowy punkt Puzzle Pizza.

Puzzle Pizza to pierwszy poznański koncept oferujący indywidualną kompozycję składników prezentowanych w formie bufetu.

- Centrum Handlowe Avenida Poznań jest zintegrowane z dworcem Poznań Główny, co czyni je ważnym punktem komunikacyjnym całej Wielkopolski. Lokalizacja i szeroka oferta handlowa sprawia, że nasza galeria jest miejscem chętnie odwiedzanym również przez podróżnych. Z myślą o nich nieustannie ją rozbudowujemy. Cieszymy się, że pierwszy w Poznaniu całodobowy lokal Puzzle Pizza dołączył do grona naszych najemców – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.
 
Puzzle Pizza to przystępne ceny i różnorodna oferta świeżych składników podawanych na cieście wypiekanym w ciągu 2,5 minuty. Menu lokalu pozwala tworzyć własne kompozycje spośród ponad 40 składników. W ofercie Puzzle Pizza są także makarony i sałatki.
 
Restauracja Puzzle Pizza jest zlokalizowana na poziomie 1, tuż przy przejściu z holu Dworca Głównego.
Joanna Hamdan 7926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }