Sodexo poleca się na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to doskonały moment, aby pokazać pracownikom, że nie tylko oni, ale także ich dzieci są ważni dla pracodawców - przekonuje Sodexo, które przygotowało Kartę Podarunkową dla Dzieci, dzięki której najmłodsi sami wybierają sobie prezent, który sprawi im najwięcej radości.

Już teraz wiele firm coraz częściej wykorzystują Dzień Dziecka do organizacji firmowych pikników rodzinnych czy obdarowywania najmłodszych upominkami. Najczęściej dostają oni zabawki, słodycze, pluszaki, gry planszowe, książki czy przybory szkolne.

Tymczasem – jak przekonuje Sodexo - wyzwaniem dla pracodawcy jest znalezienie upominku, który zadowoli wszystkich, bo ile dzieci tyle preferencji, oczekiwań i marzeń. Warto wybrać uniwersalny prezent, który pomoże spełnić marzenia dzieciaków w różnym wieku i sprawi im radość. Jednym z takich pomysłów jest Karta Podarunkowa dla Dzieci od Sodexo.

Dzięki własnej karcie podarunkowej dzieci mogą kupić co tylko chcą w sklepach z zabawkami, dziecięcym obuwiem i odzieżą, grami, w księgarniach, parkach rozrywki, cukierniach i kinach. Dodatkowo na Dzień Dziecka, przy płatności Kartą Podarunkową dla Dzieci Sodexo, można skorzystać z rabatów w sklepach partnerskich, np. 33 proc. rabatu w sklepie internetowym endo.pl z ubraniami i akcesoriami dla dzieci czy 5 proc. rabatu na zakup biletu do Energylandii, największego parku rozrywki w Polsce.

Jak podkreśla Sodexo, Karta Podarunkowa dla Dzieci Sodexo, to nie tylko zastrzyk gotówki i możliwość sfinansowania dowolnego prezentu, ale także ważna lekcja gospodarowania pieniędzmi pod okiem rodzica. Rodzic może na bieżąco sprawdzać saldo karty w bankomacie, poprzez infolinię, mobilną aplikację lub stronę www.DlaCiebie.sodexo.pl, na której można również zastrzec kartę oraz zmienić PIN. Wszystkie te usługi są dostępne przez całą dobę.

Karty Podarunkowe dla Dzieci to również wygodne rozwiązanie dla firm, które szukają nowoczesnych narzędzi budowania relacji z pracownikami. Można je łatwo zamówić, a czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi maksymalnie 72 godziny. Istotny jest także fakt, ich zakup może być finansowany z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, dzięki czemu jest zwolniony z oskładkowania ZUS oraz z podatku dochodowego do wysokości 1000 zł rocznie na jednego pracownika.

Katarzyna Pierzchała 2686 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }