"Lato z Braun i Douglas"

Rusza nowa promocja marek.

Każdy, kto zakupi objęty promocją produkt Braun będzie mógł otrzymać gwarantowany e-voucher o wartości aż do 200 zł na zakupy w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl.

Promocją objęte są wszystkie depilatory, w tym nowe depilatory mechaniczne Braun Silk-épil 9, 7 i 5 wyposażone w innowacyjną technologię SensoSmart, która pomaga dobrać optymalny nacisk podczas depilacji, zestawy do depilacji i oczyszczania twarzy Braun Face oraz urządzenia Braun Silk-expert IPL służące do trwałego usuwania włosów światłem.

W promocji biorą udział sklepy stacjonarne i internetowe, m.in.: Euro RTV AGD, Media Markt, Saturn, Komputronik.pl, Media Expert, Neonet. Dokładna lista autoryzowanych partnerów handlowych znajduje się na stronie www.silkepilpromocja.pl.

Promocja potrwa do 31 lipca.

Joanna Hamdan 7926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }