Biedronka na Warszawskich Targach Książki

17 maja sieć zaprasza na stoisko przygotowane wspólnie z portalem CzasDzieci.pl.

Będzie to okazja do spotkania z Grzegorzem Majchrowskim, autorem bajki o „Nieustraszonym Strachu na Wróble”, która zwyciężyła w literackim konkursie sieci Biedronka Piórko 2017 na najlepszą książkę dla dzieci oraz wzięcia udziału w warsztatach artystycznych.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 17 maja, w godz. 12:00-13:00, podczas Warszawskich Targów Książki. Każde dziecko, które odwiedzi w tym dniu stoisko przygotowane przez sieć Biedronka i portal CzasDzieci.pl, otrzyma za darmo książeczkę o „Nieustraszonym Strachu na Wróble” i będzie miało szansę zdobyć specjalną dedykację od autora bajki.

W trakcie spotkania z Grzegorzem Majchrowskim zaplanowano warsztaty artystyczne dla najmłodszych, których motywem przewodnim będzie historia o Strachu na wróble, czyli pierwszoplanowej postaci zwycięskiej publikacji Piórko 2017. Dzieci będą mogły wcielić się w rolę głównego bohatera i podzielić się swoimi wrażeniami na temat książki. Na zakończenie będzie można utrwalić tę chwilę pamiątkowym zdjęciem oraz uzyskać autograf od samego autora, Grzegorza Majchrowskiego.

Warszawskie Targi Książki odbywają się w dniach 17-20 maja na Stadionie PGE w Warszawie. 

Jednocześnie Biedronka przypomina o trwającej, czwartej edycji konkursu Piórko. Szczegóły na www.piorko2018.biedronka.pl.

Joanna Hamdan 7919 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }