Jarmark Regionalny w Tulipanie

W dniach 16-19 maja w łódzkim centrum handlowym odbędzie się kolejna z rzędu edycja tego wydarzenia.

Jarmark Regionalny w Centrum Handlowym Tulipan to cykliczne wydarzenie, które na stałe zagościło w kalendarzu imprez łódzkiego obiektu.

To okazja do uzupełnienia domowych spiżarni w regionalne i zdrowe produkty żywnościowe, pochodzące z Mazur, Podlasia czy Podhala. W trakcie majowej odsłony będzie można zakupić między innymi: chleby wypiekane na naturalnym zakwasie według staropolskich receptur, miody z okolicznych pasiek, sery z Białego Dunajca czy naturalne wędliny. Nie zabraknie również ekologicznych chrzanów i sosów. Wystawcy na stoiskach zaprezentują także słodycze, wśród których pojawią się żelki, krówki, lizaki oraz chałwa. Ofertę uzupełnią mieszanki przypraw z całego świata.

Majowa edycja Jarmarku Regionalnego trwać będzie od 16 do 19 maja i dostępna będzie w godzinach otwarcia centrum.

Więcej informacji na www.chtulipan.pl.

Joanna Hamdan 8325 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }