Makaron tak delikatny, jak domowy

Kolejna kampania podkreśla, że marka oferuje to, co najlepsze ze zboża.

Nowy spot przedstawia makaron 5-jajeczny i pokazuje, dlaczego właśnie on najlepiej sprawdzi się na każdym talerzu.

„Z Tobą o każdej porze” to domena Lubelli. To właśnie za jej produktami stoją lata doświadczenia i najlepsze rozwiązania technologiczne.

Spot opowiada o tym, co ważne dla marki i jej konsumentów. Na kulinarne poszukiwania domowego smaku, Lubella odpowiada znalezieniem najlepszych ziaren do jego produkcji. Każdemu, kto wierzy, że do trzech razy sztuka, marka prezentuje swój sposób na sukces – trzykrotne wałkowanie ciasta. A gdy czas przybić sobie piątkę… Lubella łączy 5 jaj z mąką z własnego młyna. Ci, dla których ważna jest delikatność, z pewnością docenią nową Lubellę Jajeczną.

Makarony Lubella Jajeczna 5 Jaj to nowa linia produktów. To tradycyjny makaron w czterech formatach do wyboru: nitki długie oraz krótkie, krajanka i wstążki. Obecnie portfolio makaronów jajecznych od Lubelli obejmuje ofertę 10 różnych produktów.

Joanna Hamdan 8288 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }