Udowodnij z Tymbarkiem, że słowa dają moc

Marka z portfolio Grupy Maspex ruszyła z akcją promocyjną.

Zbliża się emocjonujący, pełen sportowych emocji czas, gdy każdy chciałby przekazać polskim piłkarzom słowa otuchy i zapewnić ich o swoim wsparciu.

Tymbark chce skumulować wszystkie dobre słowa na czas najważniejszych meczy zbliżającego się lata. Wielka, ogólnopolska akcja promocyjna i towarzyszący jej konkurs to szansa dla każdego, by zaprezentować swój doping.

Wszystko, co wystarczy zrobić, by wziąć udział w zabawie, to zakupić dowolne produkty Tymbark za min. 5 zł. Każdy, kto tego dokona, może okazać swoje wsparcie dla piłkarzy na stronie www.slowadajamoc.com i jednocześnie dać sobie szansę na zdobycie nagród. W każdym tygodniu trwania promocji 5 osób wygrywa zestawy rodzinnych stref kibica (telewizor z kinem domowym, piłkarskie pufy i sportowe koszulki), a 25 – spersonalizowane koszulki piłkarskie z własnym imieniem.

Promocyjny zakup upoważnia też do odbioru w wybranym sklepie lub na stacji benzynowej kibicowskiej opaski z pozytywnym przekazem. Do zebrania jest aż 10 opasek z motywacyjnymi hasłami.

Ogólnopolska promocja prócz silnych i różnorodnych działań trade marketingowych, takich jak materiały POS obecne w przestrzeniach sklepowych, specjalne promocyjne etykiety, czy piłkarskie animacje organizowane dla konsumentów, otrzyma również wsparcie w postaci działań marketingowych w przestrzeni internetowej, ATL, jak i outdoorowej.

Szczegóły promocji i konkursu, który potrwa do 28 czerwca na www.slowadajamoc.com.

Joanna Hamdan 7926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }