Organic Farma Zdrowia po rewitalizacji

Na przełomie kwietnia i maja bieżącego roku lokal mieszący się na poziomie -1 warszawskiego CH Złote Tarasy został otwarty według nowego konceptu marki.

W ramach procesu rewitalizacji, najemca zmienił aranżację lokalu, której celem była jak najlepsza ekspozycja  portfolio produktów marki, jak również wygoda klientów w trakcie robienia zakupów. Dodatkowo, wymianie uległy również witryny sklepowe oraz branding zewnętrzny.

- Misją Organic Farma Zdrowia jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez sprzedaż ekologicznej, naturalnej żywności oraz kosmetyków i środków czystości. Ważne jest również zadowolenie naszych Klientów i poczucie ich komfortu w trakcie zakupów, dlatego zdecydowaliśmy się na rewitalizację sklepu według naszego unikatowego konceptu – mówi Sławomir Chłoń, prezes Organic Farma Zdrowia.

Organic Farma Zdrowia to sieć 32 delikatesów stacjonarnych w największych miastach Polski i delikatesów on-line. Można w nich kupić kilka tysięcy artykułów pochodzących od ponad 100 rodzinnych gospodarstw ekologicznych, ale również od producentów reprezentujących najlepsze krajowe i europejskie marki. Większość z nich to certyfikowana żywność ekologiczna, a pozostałe to produkty naturalne, regionalne, bezglutenowe, bezcukrowe oraz bez laktozy. Zostały one wytworzone bez użycia sztucznych nawozów lub środków ochrony roślin i nie zawierają chemicznych substancji konserwujących.

O sieci i należącym do niej sklepie czytaj tutaj: https://handelextra.pl/artykuly/211341,z-wizyta-w-sklepie-organic-farma-zdrowia

Joanna Hamdan 8325 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }