Nowe Lidle we Wrocławiu i w Krakowie

17 maja przy ul. Parafialnej 60 otwarty zostanie 17. Lidl we Wrocławiu. Tego samego dnia ruszy 18. sklep sieci Lidl w Krakowie, przy ul. Zygmunta Glogera 26.

Lidl we Wrocławiu ma powierzchnię sali sprzedaży 1300 mkw. Do obsługi sklepu zatrudnionych jest 35 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7 do 20, od piątku do soboty w godzinach 7–22 a w pracujące niedziele od 9 do 20.

Lidl w Krakowie również ma 1300 mkw. Do jego obsługi zatrudnionych jest ponad 20 osób. Placówka będzie czynna w nieco innych godzinach niż ta we Wrocławiu, bo od poniedziałku do soboty od 7:00 do 22:00 a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00.

Obie placówki powstały zgodnie z najnowszymi standardami firmy Lidl.

Z okazji ich otwarć planowane są liczne atrakcje – pokazy kulinarne, wspólne grillowanie. Dodatkowo osoby, które odwiedzą sklep Lidla w dniu otwarcia będą mogły poczęstować się kawą. Na najmłodszych czekać będą gry i zabawy.

Jak wynika z wyliczeń portalu handelextra.pl nowy Lidl we Wrocławiu będzie 646 placówką sieci w naszym kraju, a Krakowie - 647.

Katarzyna Pierzchała 2564 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }