Perfetti Van Melle Polska. Mentos Pure Fresh

W poręcznych rolkach.

Jednym z formatów gum do żucia o największej dystrybucji w Polsce jest kieszonkowy „stick”.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów marka Mentos zaprezentowała odświeżoną gamę swoich flagowych gum bez cukru Mentos Pure Fresh w poręcznych rolkach.

Nowe opakowanie nawiązuje kształtem do ikonicznej rolki cukierków i posiada atrakcyjny, przyciągający wzrok wygląd. W każdej rolce znajdują się drażetki z chrupiącą skorupką oraz płynnym nadzieniem, dającym natychmiastowe i długotrwałe poczucie świeżości. Są one również większe od standardowej oferty dostępnej na rynku, co pozwala na dłuższe żucie.

W portfolio Pure Fresh znajdziemy dwa dotychczas dostępne smaki Fresh Mint i Lime Mint, oraz dwa nowe – Spearmint i Tutti Frutti. Odświeżone zostały również butelki Mentos Pure Fresh 60 g, które zyskały bardzo nowoczesny i atrakcyjny kształt, a warianty smakowe odpowiadają tym w rolkach.

 

Joanna Hamdan 7926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }