Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Imprezowe historie gwiazd

W programie Desperadosa "Studio Imprezowa Wena" na YouTube.

"Studio Imprezowa Wena" to nowy cykliczny prowadzony przez Łukasza Brzozowskiego na jego kanale Brzoza TV.

Co dwa tygodnie w czwartek do Studia zapraszane są znane osobowości świata muzyki i internetu, które zdradzają najbardziej pikantne szczegóły ze swojego imprezowego życia i inspirują do zerwania z imprezową rutyną.

W pierwszym odcinku "Studia Imprezowa Wena" prowadzący gościł Mishon, czyli Aleksandrę Kasprzyk - wokalistykę, aktorkę i youtuberkę. Mishon spowiadała się Brzozie z imprezowych tatuaży i opowiadała m.in., jak się imprezuje się w trasie koncertowej. 

Gościem drugiego odcinka był Wojtek Łozowski – muzyk i aktor. Założyciel i do niedawna jeden z dwóch wokalistów zespołu Afromental. Cały epizod programu z udziałem Łoza obejrzeć można na kanale Brzoza TV oraz na Facebooku na profilu Desperadosa, który jest sponsorem programu.

Nowy odcinek Studia Imprezowa Wena już w czwartek, 17 maja. Brzoza porozmawia w nim z Pawbeats, czyli Marcinem Pawłowskim, kompozytorem i producentem muzycznym, autorem kilkudziesięciu albumów muzyki pop i hip-hop. W autorskich projektach współpracował z wykonawcami z różnych gatunków muzycznych, takimi jak: Natalia Nykiel, Monika Borzym, Quebonafide, Tede,  Miuosh, czy Rahim. 

W kolejnym odcinku, 31 maja zobaczymy rozmowę z Dharnim – beatboxerem z Singapuru, który na stałe zadomowił się w Polsce. 

Joanna Hamdan 8288 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }