Hebe w Rumi

To pierwsza drogeria sieci w tym mieście.

Do grona najemców Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan dołącza drogeria Hebe. Od 11 maja klienci mogą korzystać z jej oferty w salonie o powierzchni ponad 320 mkw. Jest to pierwsza drogeria Hebe w Rumi i zarazem trzecia w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Immochan Polska.

Sieć Hebe to drogerie, w których można znaleźć m.in. produkty dostępne na wyłączność. Są wśród nich kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, dermokosmetyki, akcesoria kosmetyczne, produkty naturalne, a także zapachy dla kobiet i mężczyzn. Właścicielem rozwijanych w Polsce od 2011 r. drogerii Hebe jest Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja. Sieć Hebe liczy już ponad 160 placówek.

Natomiast Port Rumia Centrum Handlowe Auchan działa na pomorskim rynku galerii handlowych od 2007 roku, a jego klienci mogą korzystać z oferty ponad 80 salonów. Wśród nich znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz, liczne punkty usługowe, restauracje i kawiarnie oraz plac zabaw dla dzieci.

Joanna Hamdan 7926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }