Lewiatan z nowym serwisem

Polska Sieć Handlowa pod adresem www.lewiatan.pl uruchomiła nową wersję strony internetowej.

Strona zyskała nowoczesną szatę graficzną, ale przede wszystkim poprawiona została funkcjonalność oraz intuicyjność całego serwisu.

- Teraz w szybki i łatwy sposób będzie można sprawdzić najnowszą gazetkę oraz wszystkie promocje obowiązujące w każdym sklepie - zapewnia Lewiatan.

Sieć zdecydowała się na kompleksową budowę nowej strony internetowej, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nowoczesny design i atrakcyjna szata graficzna oraz pełna funkcjonalność serwisu, niezależnie od rozmiaru ekranu urządzenia, na którym będzie wyświetlana, to atuty nowej witryny sieci Lewiatan.

Na stronie prezentowane będą najważniejsze informacje z życia sieci, najnowsze gazetki promocyjne oraz wszystkie obowiązujące w sklepach promocje. Nie zabraknie też ciekawostek i poradników, a także filmów z przepisami kulinarnymi z mnóstwem inspirujących pomysłów na uroczysty obiad, szybką kolację lub pyszny deser.

Poza serwisem internetowym Polska Sieć Handlowa Lewiatan rozwija także inne kanały elektronicznej komunikacji z konsumentami – fanpage na Facebooku oraz kanał kulinarny „Gotuję z Lewiatanem” w serwisie YouTube. Cyklicznie rozsyłane są także elektroniczne newslettery do klientów.

Joanna Hamdan 8325 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }