Herbapol-Lublin. Smaki Słońca

Sezonowe nowości.

Firma Herbapol-Lublin przygotowała orzeźwiające połączenia smakowe syropów Smaki Słońca w limitowanej, letniej edycji. Idealne na beztroskie, gorące dni.

Sezonowe syropy z linii Smaki Słońca to propozycja prawdziwego orzeźwienia, która świetnie gasi pragnienie nawet w najbardziej upalne dni. Finezyjne połączenie rabarbaru z truskawką, egzotyczna kompozycja mango i ananasa czy soczyście orzeźwiający smak kiwi to propozycje, które spodobają się zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Syropy z limitowanej edycji Smaki Słońca, podobnie jak pozostałe produkty marki Herbapol, inspirowane są naturą.

- Stawiamy na wysokiej jakości skład i wyjątkowy smak. W tym miejscu warto wspomnieć, że truskawka z rabarbarem oraz mango i ananas to połączenia dostępne wyłącznie w ofercie marki Herbapol. Aby zaskoczyć naszych konsumentów w tym roku przygotowaliśmy także zupełnie nową, kolorową i wakacyjną szatę graficzną, która z pewnością spodoba się naszym konsumentom – mówi Anna Justyniarska, PR-digital manager Herbapol-Lublin.

Joanna Hamdan 13848 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.