Sportowa sobota na dachu Galerii Północnej

Salon sportowy 4Faces i warszawskie centrum handlowe szykują wiele sportowych atrakcji dla wszystkich entuzjastów aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania.

Oktawia Nowacka gościem specjalnym Dnia Otwartego w Body Center

W najbliższą sobotę – 12 maja rozpocznie się cykl sportowych sobót na dachu jednego z największych centrów handlowych w stolicy.

Będzie to również okazja, aby wziąć udział w treningu, który w samo południe, dla osób które wcześniej zapisza się na wydarzenie, poprowadzi Oktawia Nowacka (na zdjęciu).

Brązowa medalistka olimpijska z Rio de Janeiro oraz ambasadorka marki Under Armour będzie gościem specjalnym trzeciej odsłony Dnia Otwartego w Body Center.

Coś dla siebie znajdą nie tylko pasjonaci sportu, ale również zdrowego odżywiania. Dietetyk kliniczna salonu 4Faces w godz. 11:00-14:00 będzie na dachu Galerii Północnej wykonywać bezpłatne analizy składu ciała, a także doradzi w zakresie zbilansowanej diety pod kątem możliwości oraz potrzeb organizmu.

Dzień Otwarty w Body Center to wydarzenie cykliczne, które odbywa się w salonach 4Faces w Warszawie (Galeria Północna), Poznaniu (CH Avenida) oraz Katowicach (Galeria Katowicka).

Joanna Hamdan 13056 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.