Spar sponsorem drużyny kolarskiej

Operator franczyzowy został sponsorem zawodowej drużyny kolarskiej "Dimension Data Riding for Qhubeka", biorącej udział w World Tour 2018 Międzynarodowej Unii Kolarskiej. Umowa sponsorska podpisana została na rok.

Sponsorowana przez Spar drużyna kolarska w 2018 r. roku zakwalifikowała się do udziału w World Tour 2018 Union Cycliste Internationale (UCI – Międzynarodowa Unia Kolarska), która zaliczana jest do imprez rangi światowej.

Jest to już 10. edycja cyklu szosowych wyścigów kolarskich o najwyższej randze w klasyfikacji UCI. Seria kolarskich zmagań rozpoczęła się 16 stycznia br. w Australii wyścigiem Tour Down Under, a zakończy się 21 października zawodami Tour of Guangxi w Chinach.

Ta elitarna impreza kolarska dla mężczyzn składa się z 37 imprez kolarskich organizowanych na całym świecie. Jedną z nich jest Tour de Pologne, która według kalendarza World Tour 2018 odbędzie się od 4 do 10 sierpnia 2018 r. Udział w niej weźmie również drużyna „Dimension Data Riding for Qhubeka”.

Marka Spar silnie już kojarzy się ze sportem i aktywnym trybem życia. Od ponad 20 lat jest głównym sponsorem Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce. W tym roku Mistrzostwa odbędą się w dniach 7-12 sierpnia w Berlinie.

Spar jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 48 krajach, na 4 kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów.

Spar Polska jest obecny na polskim rynku od 1996 roku, a od 2010 r. należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Katarzyna Pierzchała 2564 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }