Żywiec Zdrój - jak chcesz gazowany

Producent ruszył z kampanią reklamową wód gazowanych.

9 maja rozpoczyna się kampania reklamowa firmy Żywiec Zdrój, dotycząca wód gazowanych – Żywiec Zdrój Lekki Gaz oraz Żywiec Zdrój Mocny Gaz. Aktywacje prowadzone są pod hasłem „Lekko, mocno. Żywiec Zdrój. Jak chcesz gazowany”. Ogólnopolska kampania zaplanowana została z wykorzystaniem nośników OOH, kanału You Tube oraz mediów społecznościowych. Dodatkowo w telewizji pojawią się billboardy sponsorskie. Działania potrwają do końca sierpnia.

Najnowsza kampania Żywiec Zdrój ma na celu podkreślenie dostępności dwóch rodzajów produktów – Żywiec Zdrój mocno i lekko gazowany, dając w ten sposób konsumentom możliwość wyboru.

Koncepcja działań reklamowych oparta jest na wprowadzeniu do komunikacji pięciu bohaterów, którzy mogą kojarzyć się konsumentom z określonym stylem życia i dokonywanymi wyborami. Jest to baletnica, motocyklista, pingpongista, wokalistka oraz kibic. Każdemu z nich odpowiada inny – uwarunkowany indywidualnymi preferencjami, często nieoczywistymi – poziom nagazowania wody źródlanej Żywiec Zdrój. Bohaterowie będą obecni w materiałach video oraz kreacjach w mediach społecznościowych.

Akcję w ramach kampanii wspierają szerokie działania na nośnikach zewnętrznych oraz reklamy plasowane m.in. w telewizji oraz Internecie, w tym w mediach społecznościowych oraz na kanale Youtube. Równolegle będą prowadzone działania shopper-marketingowe.

Za koncept, kreację oraz działania w Internecie, OOH oraz TV odpowiada agencja VML, za produkcję materiałów wideo Tyrka Studio, za zakup mediów Mediacom, zaś za komunikację i działania PR agencja MSL.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }