Go Logis rekrutuje

Polska firma prowadzi rekrutację do działu spedycji międzynarodowej i krajowej oraz administracji.

Go Logis stale rozbudowuje paletę usług, zwłaszcza w zakresie transportów drobnicowych i ADR oraz rozszerza zasięg geograficzny o kolejne kraje. Dlatego wzmacnia dział organizacji transportu oraz obsługi klienta i zatrudnia nowych specjalistów.

- Jeśli chcemy utrzymać dynamiczne tempo rozwoju, musimy zadbać o to, aby pracowali z nami najlepsi. To duże wyzwanie, bo dziś rynek pracy nie należy do najłatwiejszych, a branża boryka się z problemem braku kandydatów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jeśli chcemy pozyskać i utrzymać najlepszych pracowników, musimy nie tylko zapewnić im dobre wynagrodzenie, ale także zadbać o ich rozwój zawodowy i benefity pozapłacowe – mówi Grzegorz Szenejko, właściciel Go Logis

Obecnie Go Logis prowadzi rekrutację do działu spedycji międzynarodowej i krajowej oraz administracji. Nowo zatrudnieni spedytorzy, którzy odpowiadać będą za realizację zleceń oraz kontakt z przewoźnikami, najpierw przejdą specjalne szkolenia, wprowadzające ich do firmy. Program tych szkoleń obejmuje zarówno tematykę branżową, w tym również z zakresu organizacji pracy jak i umiejętności miękkich, z naciskiem na takie obszary jak współpraca, komunikacja, negocjacje, reklamacje i sprzedaż.

- Dużą wagę przywiązujemy do komunikacji, zarówno jeśli chodzi o współpracę w zespole, jak i w codziennych kontaktach z klientami. Stawiamy na rozwój zawodowy pracowników już od początku ich zatrudnienia, każdemu zapewniamy możliwość wyboru kierunku, w którym chce się dalej rozwijać i doskonalić. Pod tym kątem m.in. przygotowujemy programy szkoleniowe i benefity pozapłacowe. W ten sposób sami decydujemy w jakich obszarach możemy jeszcze wzmocnić swoje kompetencje i umiejętności zawodowe - mówi Aleksandra Lesińska, kierownik administracji Go Logis.

Go Logis dba także o budowanie wizerunku dobrego pracodawcy wśród studentów zainteresowanych pracą i rozwojem swojej kariery w logistyce. Od kilku lat współpracuje z Państwową Szkołą Wyższą w Białej Podlaskiej. Studenci tej uczelni odbywają w firmie praktyki zawodowe. Uczestniczą też w warsztatach i wykładach przygotowywanych przez pracowników Go Logis, np. z zarządzania organizacją.

Joanna Hamdan 8288 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }