Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Nowe smaki od Saskiej na wiosnę

Pomarańcza z Nutą Bourbona, Orzech Laskowy z Nutą Karmelu i Kawa z Nutą Brandy.

Saska (Stock Polska) przedstawia nowe warianty smakowe w swoim portfolio, jednocześnie zachęcając do wspólnego celebrowania cieplejszych dni.

Orzech Laskowy z Nutą Karmelu to połączenie dwóch deserowych smaków – aromatycznego orzecha laskowego i aksamitnego karmelu, Pomarańcza z Nutą Bourbona to wyrazisty cytrus w eleganckim wydaniu, a Kawa z Nutą Brandy uczta dla prawdziwych znawców wytrawnych trunków.

Joanna Hamdan 7926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }