Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Grillowa promocja Kasztelana

23 kwietnia marka z portfolio firmy Carlsberg rusza z ogólnopolską promocją.

Konsumenci będą mogli wygrać nagrody w ramach dwóch równoległych działań - ogólnopolskiej loterii konsumenckiej oraz promocji typu "kup i odbierz". W tym roku Kasztelan podjął współpracę z marką Kamis.

Kasztelan wraz z Kamis zaprasza do ogólnopolskiej promocji, w ramach której przy zakupie 4 piw Kasztelan Niepasteryzowane można otrzymać gratis jedną z przypraw na grilla Kamis. Oferta dostępna będzie przez 5 tygodni w 10 tys. sklepów handlu tradycyjnego.

Ponadto Kasztelan zaprasza również do udziału w loterii konsumenckiej, która prowadzona będzie w sklepach handlu tradycyjnego oraz nowoczesnego. Za zakup 4 piw Kasztelan Niepasteryzowane i dowolnego produktu Kamis, konsumenci będą mogli zarejestrować paragon na stronie internetowej marki i wygrać codziennie 5 grilli, a raz w tygodniu 10 tys. zł. Loteria potrwa do 30 czerwca.

Promocję i loterię Kasztelana wspierać będą materiały POS w sklepach. Za przygotowanie materiałów odpowiedzialna jest agencja Edda, za koordynację akcji promocyjnej odpowiada agencja promocyjna Smolar.

Joanna Hamdan 8325 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }