Aplikacja, która podpowie gdzie zjeść i spędzić czas

Licealiści tworzą aplikację z informacjami o atrakcyjnych miejscach - kawiarniach, restauracjach, bibliotekach czy kręgielniach w Warszawie. Z czasem chcieliby rozwinąć projekt.

W aplikacji na bieżąco umieszczane będą informacje o promocjach i ciekawych wydarzeniach. Aplikacja Między Nami to projekt społeczny, realizowany w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii”. W kampanii crowdfundingowej pomysłodawcy zebrali już prawie 10 tys. zł.

Grupa projektowa „Między Nami” chce pomóc młodzieży w odnalezieniu miejsc, w których będą mogli przyjemnie spędzić czas, zjeść, pouczyć się. W odpowiedzi na powszechny brak pomysłów na spędzanie wolnego czasu tworzą aplikację z informacjami o atrakcyjnych miejscach – kawiarniach, restauracjach, bibliotekach, kręgielniach w Warszawie.

Grupa znajomych z warszawskich szkół realizuje projekt społeczny w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Celem akcji adresowanej do młodzieży w wieku licealnym oraz studentów jest rozwiązywanie problemów społecznych.

- Chcemy, żeby Między Nami nie było tylko projektem realizowanym w ramach olimpiady. Mamy nadzieję, że będzie to użyteczna aplikacja dla wielu młodych ludzi, którzy szukają pomysłu na ciekawe spędzenie czasu – na początek w Warszawie. Wierzymy, że uda nam się zbudować wokół tego projektu społeczność entuzjastów, która nie tylko będzie korzystać z aplikacji, ale także ją współtworzyć – mówi Jakub Startek współtwórca aplikacji.

W aplikacji będą na bieżąco udostępniane aktualne informacje o ciekawych miejscach w Warszawie. Informacje będą wprowadzane do aplikacji w przejrzysty i łatwo dostępny sposób. Stworzyli kampanię crodwfundingową na której udało im się uzyskać zamierzony cel.

Wszystkie informacje o pracach nad projektem można znaleźć na Facebooku i Instagramie.

https://www.facebook.com/MiedzyNamiWarszawa/

Już niedługo aplikację będzie można pobrać lub wejść na stronę internetową, która będzie dziać w podobny sposób.

Link do kampanii : https://wspieram.to/MiedzyNami

Zdjęcie: Shutterstock

Ilona Mrozowska 2966 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }