Wrocław zyska kolejne centrum handlowe

Obiekt pod nazwą Mińska 58 Codzienne Zakupy dedykowane szybkim i wygodnym zakupom jest już w trakcie budowy.

Ofertę centrum stworzy działający tutaj wcześniej dyskont spożywczy sieci Biedronka, który zostanie relokowany i dwukrotnie powiększony, a także zaaranżowany według najnowszych standardów.

Będą też najemcy branży handlowej, usługowej, rtv agd i gastronomicznej. Obiekt właśnie powiększył grono o kolejnego najemcę, sklep sieci Komfort. Salon zajmie powierzchnię ok. 500 mkw.

Przed obiektem zaplanowany jest parking na 100 miejsc. Przewidziane są także parkingi rowerowe i specjalne miejsce dla czworonogów. Funkcję rekreacyjną pełnić będzie minipark, w którym znajdą się ogródki restauracyjne i plac zabaw dla dzieci.

Centrum Mińska 58 Codzienne Zakupy zlokalizowane będzie w zachodniej części Wrocławia przy dużym kompleksie handlowym Wrocław Fashion Outlet oraz w otoczeniu największych osiedli mieszkalnych Muchoboru Wielkiego, Muchoboru Małego i Nowego Dworu.

Oddanie obiektu zaplanowane jest na początek grudnia 2018 r.

Inwestorem obiektu jest spółka Womak Delta wchodząca do grupy spółek Womak Holding. Womak Holding stoi na czele grupy kapitałowej istniejącej na polskim rynku od 15 lat i jest właścicielem i zarządcą obiektów komercyjnych m.in. we Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu i Olsztynie. Za wynajem odpowiedzialna jest firma Mallson Polska.

Joanna Hamdan 7926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }