Spomlek ambasadorem województwa lubelskiego

Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek, dzięki działaniom przyczyniającym się się do rozwoju województwa lubelskiego, została ambasadorem tego rejonu.

Tytuły przyznano w sobotę 21 kwietnia podczas uroczystej gali w Targach Lublin. Wśród nagrodzonych znalazła się Grażyna Torbicka, Mleczarnia Spomlek oraz Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej.

- Cieszy mnie, że nasze flagowe marki, czyli Serenada i Skarby Serowara są docenionym produktem regionalnym i chlubą tego regionu. Obiecuję, że nasza firma dołoży wszelkich starań, by produkty stawały się jeszcze lepsze, a wieści o prężnie rozwijającej się firmie w województwie lubelskim niosły się daleko poza jego granice – mówi Edward Bajko, prezes zarządu Spomleku.

Wśród laureatów Ambasadora Województwa Lubelskiego do tej pory znaleźli się m.in.: Budka Suflera, klub piłki ręcznej Montex Lublin (obecnie MKS), były kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej Jacek Bąk, kabaret Ani Mru Mru, Beata Kozidrak, Perła Browary Lubelskie, Zakłady Azotowe Puławy i Lubelski Węgiel Bogdanka.

Statuetkę z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego odebrał Dariusz Kozak, Dyrektor Handlu (na zdjęciu pierwszy z lewej strony).

Ilona Mrozowska 4642 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.