Market Grupy Chorten na Lubelszczyźnie

Nowy sklep w miejscowości Siedliszcze to setny punkt w tym konkretnym regionie Grupy Chorten, natomiast 571 podlegający pod spółkę Grupa Chorten Radom.

W sumie w całej Polskiej Grupie Sklepów Spożywczych Chorten jest 1321 placówek handlowych. Tylko w kwietniu podpisanych zostało 18 nowych umów partnerskich z detalistami.

Nowy sklep w Grupie Chorten to Delikatesy Bartek. Hala sprzedażowa ma 200 mkw. powierzchni, pozostała część obiektu to zaplecze. Sklep ma dwa stanowiska kasowe. Oprócz regałów z produktami pakowanymi, w nowej placówce jest też duży dział mięsno-wędliniarski z ladą na ponad 4 m, stoisko monopolowe i stoisko nabiałowe. Świeże pieczywo dostarczane jest z dwóch lokalnych piekarni. W ofercie są także ciasta. W ofercie sklepu jest także chemia gospodarcza. Przed delikatesami jest parking na ponad 30 aut.

- Województwo lubelskie to bardzo trudny teren, jeśli chodzi o konkurencję, ale zarazem bardzo istotny dla ekspansji naszej grupy partnerskiej. Budujemy ją w oparciu o sklepy detalistów, którzy mają duże doświadczenie w biznesie, a wspólnie z nami mogą się rozwijać jeszcze bardziej dynamicznie to jest – podkreśla Ignacy Kraszewski, prezes zarządu Grupy Chorten Radom.

Joanna Hamdan 8325 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }