Lidl sprzedaje wycieczkę za 69 999 zł

Od Wenecji, przez Rio de Janeiro po Melbourne i Wyspę Komodo - Lidl Podróże proponuje rejs dookoła świata w 114 dni. Oferta dostępna w sprzedaży już od soboty 21 kwietnia.

Lidl Podróże oferuje klientom dziesiątki wypraw do najbardziej urokliwych zakątków Polski oraz egzotycznych destynacji zagranicą. Tym razem w sprzedaży pojawi się prawdziwa perełka dla wielu spośród miłośników podróży. Po raz pierwszy na rynku w ofercie sieci znalazł się 114-dniowy rejs dookoła świata.

Podróżujący zwiedzą blisko 30 państw na 5 kontynentach i przebędą dystans ponad 45 tys. km. Przez ten czas będą mieszkać na 5-gwiazdkowym statku Costa Luminosa, który charakteryzuje się nowoczesnym designem, jest miejscem pełnym światła, wyrafinowanym, a zarazem innowacyjnym. Na pokładzie znajdują się 4 jacuzzi, 3 baseny, boisko sportowe, ścieżka do joggingu i jeżdżenia na rolkach, kino 4D, kasyno, dyskoteka, minigolf, kafejka internetowa, butiki, teatr, symulator Formuły 1, biblioteka oraz wiele innych atrakcji.

Tak niezwykła podróż kosztuje 69 999 zł za 1 os. Cena zawiera: przejazd autokarem z Warszawy do portu w Wenecji, rejs statkiem, zakwaterowanie w kabinie wewnętrznej classic (w ofercie dostępne są również inne rodzaje kabin), trzy posiłki dziennie, serwis bagażowy i kabinowy, opłaty portowe, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu, pakiet napojów do posiłków, pakiet 11 wycieczek fakultatywnych oraz najważniejsze - opiekę polskiego pilota podczas podróży.

Statek rejsowy odpłynie z portu w Wenecji 5 stycznia 2019 r.

Katarzyna Pierzchała 2456 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }