W weekendy w Carrefourze o 10 proc. taniej

Ale zniżka obowiązuje tylko tych klientów, którzy mają aplikację Mój Carrefour.

W piątki, soboty i handlowe niedziele, posiadacze aplikacji mogą uaktywnić elektroniczny kupon upoważniający ich do dokonania zakupów z 10-proc. rabatem we wszystkich hipermarketach i supermarketach Carrefour w Polsce.

Akcją objęte są zakupy do 300 zł, a w zależności od sklepu zniżka obowiązuje od minimalnej kwoty 80 zł lub 150 zł. W weekendy z niedzielą niehandlową akcja odbywa się w piątki i soboty.

- Konsekwentnie realizujemy nasze ambicje, aby aplikacja Mój Carrefour stała się najpopularniejszą aplikacją handlową w Polsce, oferując wiele innowacyjnych usług i atrakcyjnych ofert handlowych. Stale poszerzamy ich portfolio i rozwijajmy nowe funkcjonalności, aby zapewnić klientom jak najwięcej korzyści z jej posiadania - podkreśla Katarzyna Orlińska, dyrektor ds. digitalizacji w Carrefour Polska.    

Przypomina równocześnie, że Mój Carrefour zapewnia dostęp, m.in. do e-kuponów, e-bonów, lokalizatora sklepów, listy zakupów, a także czytnika cen. Posiadacze aplikacji mogą  skorzystać również z usługi Scan&Go, programu Sąsiatki czy zrobić zakupy za pośrednictwem smartfona, dzięki funkcjonalności Mcommerce.

Ponadto, dla klientów wybranych supermarketów i hipermarketów, np. w Warszawie, Wrocławiu czy Toruniu, Carrefour  przygotował dodatkową promocję – rabat 10 proc. z kuponem w aplikacji obowiązuje w tych sklepach codziennie.

Rabaty nie obejmują, m.in. alkoholu, papierosów i paliwa, a pełną listę produktów wyłączonych z promocji klienci znajdą w opisie kuponu oraz na stronie carrefour.pl, gdzie znajduje się również pełna lista sklepów biorących udział w akcji oraz jej regulamin.

Ilona Mrozowska 2968 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }