Odbierz paczkę w Żabce i wygraj iPhone X

Konkurs dla Klientów DHL Parcel. Odbierających paczki kurierskie w sieci sklepów Żabka lub Freshmarket można wygrać iPhone X (łącznie są dwa) o wartości 4,5 tys. zł.

Aby wziąć udział w Konkursie należy zrobić zakupy w e-sklepie i jako punkt odbioru wybrać Żabkę lub Freshmarket. Jeśli nie zrobimy tego na etapie składania zamówienia, można skorzystać z opcji „Przekieruj paczkę” i wybrać odbiór przesyłki w punkcie. Następnie, po odebraniu paczki, trzeba wypełnić formularz dostępny na stronie na stronie Żabki i odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego lubię odbierać paczki w sklepach Żabka/Freshmarket?”.

Oprócz DHL Parcel i Żabka Polska, w akcji uczestniczą znane sklepy internetowe, takie jak: mall.pl, venezia.pl, sfd.pl i mango.pl. 

To już kolejny konkurs zachęcających klientów DHL do odbioru paczki akurat w Żabce. Wcześniej do wygrania były m.in. konsole. 

DHL Parcel Polska i firma Żabka nawiązały współpracę w maju 2017 r. W pierwszym miesiącu usługa została uruchomiona pilotażowo w 218 lokalizacjach na terenie Warszawy, by później systematycznie rozszerzać ją o kolejne punkty. Pod koniec września klienci mogli odbierać przesyłki już w 2 tysiącach miejsc.

Od 15 listopada 2017 r. DHL Parcel objął swoim zasięgiem całą sieć sklepów Żabka Polska. Tym samym spółka ma już 6 tysięcy punktów odbioru przesyłek w kraju.

Ilona Mrozowska 2872 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }