Tekstylny czwartek w Biedronce

Każdy, kto dzisiaj podczas jednorazowych zakupów kupi 3 dowolne artykuły tekstylne, będzie mógł jednocześnie nabyć 6 produktów spożywczych w supercenach - nawet 50 proc. taniej.

– Zachęcamy naszych klientów do uzupełnienia garderoby i odświeżenia wnętrza mieszkania, proponując im ponad 2800 produktów tekstylnych. Przy okazji dajemy klientom szansę na zakup artykułów spożywczych codziennego użytku, takich jak cukier czy masło, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, nawet 50 proc. taniej – mówi Marek Badowski, menedżer ds. marketingu w Jeronimo Martins Polska.

Artykuły spożywcze, które w ramach tej akcji, można nabyć w supercenach to: cukier biały Diament lub Słodka Łyżeczka 1 kg w cenie 0,99 zł (50 proc. taniej, limit 10 opak. na paragon), jaja Moja Kurka kl. M, 10 szt. w cenie 2,99 zł (50 proc. taniej, limit 6 opak. na paragon), masło extra Mleczna Dolina 82% 200 g w cenie 2,99 zł (40 proc. taniej, limit 4 opak. na paragon), szynka konserwowa Kraina Wędlin 200 g w cenie 2,99 zł (40 proc. taniej, limit 6 opak. na paragon), olej rzepakowy Wyborny 1 l w cenie 2,99 zł (36 proc. taniej, limit 4 but. na paragon) oraz mleko UHT 3,2% Mleczna Dolina 1l w cenie 1,49 zł (29 proc. taniej, limit 12 opak. na paragon).

Warunkiem skorzystania z promocji jest jednoczesny zakup w dniu 19 kwietnia min. 3 produktów z listy ponad 2800 artykułów tekstylnych objętych akcją. Wśród nich znalazły się m.in. odzież i obuwie dla dzieci i dorosłych oraz artykuły dekoracyjne i akcesoria tekstylne do domu, takie jak zasłony czy pościel. Asortyment różni się w zależności od lokalizacji.

Promocja obowiązuje tylko 19 kwietnia, do wyczerpania zapasów.

Joanna Hamdan 7926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }