W Wągrowcu rozbudowa centrum handlowego

Otwarcie powiększonego obiektu zaplanowane jest na koniec tego roku.

Jedyny w Wągrowcu obiekt handlowy zostanie powiększony - centrum handlowe należące do LCP Properties zostanie rozbudowane o zintegrowany z nim park handlowy. W sumie w obiekcie znajdzie się 15 sklepów i punktów usługowych.

Do nowej części obiektu m.in. zostanie przeniesiony i powiększony (ponad dwukrotnie do 770 mkw.) lokal marki obuwniczej CCC, który będzie jedynym sklepem tej sieci w regionie.

Obiekt zlokalizowany jest blisko centrum miasta. Wraz z położonymi nieopodal marketami Lidl, Intermarche, Aldi oraz Biedronka, centrum handlowe w którym głównymi najemcami są supermarket Mila, drogeria Rossmann, sklep obuwniczy CCC oraz salon RTV firmy Neonet stanowić będzie najważniejsze miejsce handlowe miasta i regionu.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem ostatnich wolnych lokali odpowiada Mallson Polska.

Joanna Hamdan 8325 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }