4Move wprowadza nowości i rusza z kampanią

Na rynku debiutują 100% naturalne napoje izotoniczne dla profesjonalistów.

Innowacyjna receptura nowej linii 4Move Professional Isotonic Drink bazuje wyłącznie na naturalnych składnikach: wodzie mineralnej, sokach owocowych oraz kompleksie witamin, minerałów i elektrolitów. Zmienia się także design butli i etykiet.

W składzie nowej linii wchodzą trzy profesjonalne izotoniki: 4Move PRO+ Magnez o smaku Multifruit, 4Move PRO+ Potas o smaku Lime & Mint oraz 4Move PRO+ L - karnityna o smaku Citrus Mix.

Wprowadzenie nowości wspierać będzie ogólnopolska kampania reklamowa z udziałem trenera Reprezentacji Polski i ambasadora marki Adama Nawałki pod hasłem "Twój Mistrz Zwycięstwa".

Marka będzie obecna zarówno w TV, jak i digitalu, zaplanowano szereg działań outdoorowych. 4Move zadba również o specjalne wsparcie partnerów handlowych w postaci materiałów POS z wizerunkiem Adama Nawałki.

Joanna Hamdan 7926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }